Mazowsze na OOM - wyniki

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce

54.PZLA Mistrzostwa Polski U18

Bielsko Biała 15-17.07.2022r

 

Złoty medal:

Walecki WLKS Nowe Iganie skok wzwyż 2.07m – trener ZIĘCINA Kazimierz

Aleksandra Suchenek OKS Skra Warszawa 400m pł 60.42s – trener BALCERZAK Piotr

Jakub Ptasiewicz MKS Bank BS Płońsk skok w dal 7.07m – trener KOZERA Piotr

Eliza Galińska UKS Filipides Teresin 3000m 10:05.28s – trener ANDRYSZCZYK Andrzej

Wiktor Janduła RLTL Optima Radom 2000m prz. 5:50.11s – trener Artur Błasiński

Michał Gawenda OKS Skra Warszawa Tyczka 5.10m – trener Andrzej Gawenda

Filip Kucharski UKS Kresy Otwock Dziesięciobój 6268pkt – trener ODOLIŃSKI Sebastian

Wiktor Miłkowski UKS 48 Warszawa 1500m 4:03.02s – trener MIŁKOWSKI Karol

 

Srebrny medal:

Julia Adamczyk RLTL Optima Radom skok w dal 6.10m - – trener Artur Błasiński

Marcin Gralewski KS AZS AWF Warszawa skok w dal 6.87m – trener GRALEWSKI Wojciech

Marcin Gralewski KS AZS AWF Warszawa trójskok 13.82m – trener GRALEWSKI Wojciech

Małgorzata Zadrąg OKS Skra Warszawa 5000m chód 25:44.39s – trener PAWŁOWSKA Maria

Szymon Kosmowski KS AZS AWF Warszawa Dziesięciobój 5933pkt – trener RZEPKA Marek

Wiktoria Gadajska RLTL Optima Radom 100m pł 13.87s – trener Artur Błasiński

Jakub Abramczyk RLTL Optima Radom 3000m 8:48.41s - trener Artur Błasiński

Akeksandra Duban OKS Skra Warszawa 1500m 4:41.18s trener BUKIS-OWSIAK Anna

 

Brązowy medal:

Kacper Drobik RK Athletics Warszawa 10000m Chód 52:47.50 – trener KORZENIOWSKI Robert

Szymon Głaszczka GKS Wilga Garwolin skok w dal 6.86m – trener BUSZTA Stanisław

 

msc

województwo

   Z  S  B

suma

1

MAZOWIECKIE

(MZ)

8

8

2

18

2

POMORSKIE

(PM)

8

7

8

23

3

ŚLĄSKIE

(SL)

6

4

 

10

4

WIELKOPOLSKIE

(WP)

5

3

5

13

5

KUJAWSKO-POMORSKIE

(KP)

3

2

4

9

6

OPOLSKIE

(OP)

3

1

2

6

7

PODKARPACKIE

(PK)

2

5

1

8

8

ŁÓDZKIE

(LD)

2

2

4

8

9

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

(WN)

2

1

2

5

10

DOLNOŚLĄSKIE

(DS)

1

2

3

6

10

MAŁOPOLSKIE

(MA)

1

2

3

6

12

ZACHODNIOPOMORSKIE

(ZP)

1

1

2

4

13

ŚWIĘTOKRZYSKIE

(SK)

1

1

1

3

14

LUBELSKIE

(LU)

 

1

3

4

15

LUBUSKIE

(LB)

 

1

1

2

16

PODLASKIE

(PD)

   

1

1

msc

województwo

osty

suma

1

MAZOWIECKIE

95

384

2

POMORSKIE

78

359

3

ŚLĄSKIE

87

345.67

4

WIELKOPOLSKIE

86

345.17

5

KUJAWSKO-POMORSKIE

73

278.5

6

ŁÓDZKIE

53

222

7

DOLNOŚLĄSKIE

53

202

8

ZACHODNIOPOMORSKIE

47

174

9

PODKARPACKIE

36

156

10

MAŁOPOLSKIE

34

134.67

11

LUBUSKIE

35

130

12

LUBELSKIE

34

124

13

OPOLSKIE

27

110

14

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

28

108

15

PODLASKIE

27

94

16

ŚWIĘTOKRZYSKIE

10

46

                 
Czytany 125 razy
Więcej w tej kategorii: « Odpłatność U18