Kurs na sędziego Lekkiej Atletyki 2019

KURS NA SĘDZIEGO LEKKIEJ ATLETYKI- WARSZAWA 2019

 

Okręgowe Kolegium Sędziów z Warszawy informuję, że 19 lutego bieżącego roku, rozpocznie się kurs na sędziego Lekkiej Atletyki. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby ukończyć kurs i zostać sędzią lekkoatletycznym i dzięki temu mieć możliwość sędziowania szeregu innych imprez lekkoatletycznych (zawody na stadionie, biegi uliczne, biegi przełajowe), rozgrywanych na terenie Warszawy i okolic.

 

  1. Terminy zajęć: Kurs odbędzie się w miesiącach luty, marzec bieżącego roku. Przewidywane jest 9 spotkań, które będą odbywały się we wtorki i piątki.

Kurs będzie odbywał się w godzinach 17.00- 19.45. Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 19 lutego (wtorek), kolejne w dniach 22 i 26 luty oraz 1, 5, 8, 12, 15 marzec.

Kurs sędziowski zakończy się egzaminem, którego termin zostanie podany na pierwszych zajęciach.

 

  1. Miejsce odbywania kursu:

Informacja o miejscu spotkań zamieszczona będzie najpóźniej do dnia 16.02.2019 r. na stronie WMOZLA (http://www.wmozla.pzla.pl/) oraz uczestnicy zostaną poinformowani drogą telefoniczną i mail-ową. 

 

  1. Osoba odpowiedzialna za organizację kursu:

Janusz Jędrzejewski (Wice- Przewodniczący Okręgowego Kolegium Sędziów Warszawa, d/s szkolenia): 501 276 637

 

  1. Odpłatność: Kwota 90 zł (uczestnicy kursu otrzymują aktualne przepisy rozgrywania zawodów lekkoatletycznych oraz w późniejszym czasie strój sędziowski (koszulka, czapka z daszkiem oraz ortalion), płatne w dniu rozpoczęcia kursu.

 

  1. Zgłoszenia:  Drogą telefoniczną do Pana Janusza Jędrzejewskiego: 501 276 637 oraz następnie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROSIMY DZWONIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE W GODZINACH 17-19.

Należy podać następujące dane: Imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail, dokładna data urodzenia oraz zawód. Kandydat na sędziego musi mieć ukończone 16 lat.                              

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15.02.2019 r

 

 

Czytany 5344 razy