Szkoła tyczki w Siedlcach dzięki Waszym głosom

Siedlecki Klub Sportowy „FENIKS” zwraca się z prośbą o oddawania głosów na projekt „Szkoła tyczki” w konkursie Lokalni Herosi, aby wygrać pieniądze na otwarcie szkoły tyczki i zakup niezbędnego sprzętu do treningu. à  https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/szkola-tyczki/

Lokalni Herosi to ogólnopolska akcja promująca lokalną przedsiębiorczość w dziedzinach sportu, kultury czy ekologii. W ramach 100-lecia niepodległości zostało wyłonionych 100 inicjatyw przedsiębiorców. którzy zdobyli na realizację fundusze od 10 tys. do 100 tys. zł.

Jedynym projektem z Siedlec biorącym udział w konkursie jest „Szkoły tyczki”. Celem inicjatywy jest otwarcie Szkoły tyczki a co się z tym wiąże, zakup niezbędnego sprzętu do treningu tj. zeskoku, stojaków, tyczek itp. Cały projekt opiewa na kwotę około 95 tyś złotych.

Aby pomysł został zrealizowany, potrzebuje Waszych głosów. Można je oddawać codziennie do 14 października, wchodząc na stronę https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/szkola-tyczki/ i klikając „oddaj głos”.

Dodatkowo premiowane są głosy oddane przy użyciu paragonu, otrzymanego po zakupach w sklepie Delikatesy Centrum przy ul. Bieszczadzkiej 6.

Czytany 720 razy