środa, 20 wrzesień 2017 08:38

Reprezentacja Mazowsza na MP PZLA U-16

L.p. Nazwisko Imię Data  Klub konkurencja Miejce/limit
1. Marciniewicz Bartosz 2002 AZS-AWF Warszawa tyczka I
2. Jóźwicka Małgorzata 2002 AZS-AWF Warszawa w dal  
3. Jóźwicka Małgorzata 2002 AZS-AWF Warszawa 80ppł I
4. Sobieszczak Miłosz 2002 AZS-AWF Warszawa młot I
5. Makulec Adam 2003 GKS Wilga Garwolin 2000 I
6. Likwiarz Dawid 2002 LKS Ostrowianka 1000 I
7. Kaczmarczyk Andżelika 2002 LKS Ostrowianka kula I
8. Mazur Krystian 2002 MKS Pogoń Siedlce 200ppł I
9. Fruń Wiktoria 2002 MKS Polonia Warszawa 200ppł II
10. Gąsiewska Olga 2002 MKS Pułtusk 100 I
11. Gąsiewska Olga 2002 MKS Pułtusk 80ppł II
12. Kustosik Jan 2002 MUKS Płock 600 I
13. Bartosiak Zuzanna 2003 MUKS Płock oszczep I
14. Pszczoła Gabriela 2002 OKLA Ostrołęka młot I
15. Moszczyński Sebastian 2003 OKLA Ostrołęka wzwyż I
16. Stefańska Izabela 2003 OKLA Ostrołęka 300 I
17. Jabłońska Wiktoria 2002 OKS Skra Warszawa tyczka I
18. Bąk  Zuzanna 2002 OKS Start Otwock 600 II
19. Budnicka Zuzanna 2002 PTT Delta Płock 600 I
20. Muc Karol 2002 RLMKS Orlęta Radom 100 II
21. Muc Karol 2002 RLMKS Orlęta Radom 300 I
22. Barańska Julia 2003 RLTL ZTE Radom wzwyż I
23. Salomonowski Jakub 2002 SRS Kondycja Piaseczno 1000 II
24. Cydejko  Bartosz 2002 UKS La Basket Warszawa kula I
25. Cydejko  Bartosz 2002 UKS La Basket Warszawa dysk I
26. Obłękowski Maksymilian 2002 UKS Sprint 2020 Warszawa 110ppł II
27. Kosowski Kacper 2002 WLKS Nowe Iganie chód 5km I
28. Kużawski Kornel 2002 WLKS Nowe Iganie chód 5km II
29. Kozioł Julia 2002 UKS Olimp Kozienice chód 3km I
30. Kozioł Natalia 2002 UKS Olimp Kozienice chód 3km II
1. Fruń Wiktoria 2002 MKS Polonia Warszawa 80ppł Limit - 1
2. Murasiewicz Maja 2002 MKS Polonia Warszawa 300 Limit - 2
3. Dzikiewicz Paweł 2002 MUKS Płock 100 Limit - 3
4. Graczyk Jakub 2002 MUKS Płock 600 Limit - 4
5. Biernacka Julia 2002 GKS Wilga Garwolin w dal Limit - 5
6. Pszczoła Gabriela 2002 OKLA Ostrołęka kula Limit - 6
7. Mroczkowska Julia 2002 OKLA Ostrołęka dysk Limit - 7
8. Bany Daria 2002 UKS Filipides Teresin 200ppł Limit - 8
9. Grabowska Olga 2003 UKS Kusy Warszawa 1000 Limit - 9
10. Świerczewski Bartosz 2002 UKS Filipides Teresin 600 Limit - 10
11. Olszewska  Maria 2002 MKS Durasan Płońsk w dal Limit - 11
12. Małecki Adrian 2002 MKS Durasan Płońsk 300 Limit - 12
13. Furmaniak Rafał 2003 MKS Pogoń Siedlce 1000 Limit - 13
14. Żuk  Bartosz 2003 MKS Pogoń Siedlce 2000 Limit - 14
15. Jastrzębska Karolina 2003 MKS Pogoń Siedlce 100 Limit - 15
16. Burlewicz Barbara 2003 UKS MTE Milanówek wzwyż Limit - 16
17. Obłękowski Maksymilian 2002 UKS Sprint 2020 Warszawa 200ppł Limit - 17
18. Kurpiewska Aleksandra 2002 UKS Sprint 2020 Warszawa 200ppł Limit - 18
19. Kurpiewska Aleksandra 2002 UKS Sprint 2020 Warszawa 80ppł Limit - 19
20. Bińkowski Jakub 2003 UKS Sprint 2020 Warszawa 110ppł Limit - 20
21. Bińkowski Jakub 2003 UKS Sprint 2020 Warszawa 200ppł Limit - 21
22. Kozłowska-Korczak Julia 2003 UKS Sprint 2020 Warszawa 80ppł Limit - 22
23. Kozłowska-Korczak Julia 2003 UKS Sprint 2020 Warszawa 200ppł Limit - 23
24. Kościanek Daria 2003 UKS Sprint 2020 Warszawa wzwyż Limit - 24
25. Kościanek Daria 2003 UKS Sprint 2020 Warszawa 200ppł Limit - 25
26. Rudnik Anita 2002 UKS Młodzik Warszawa 600 Limit - 26
27. Wielgo Dawid 2002 MKS Pułtusk wzwyż Limit - 27
28. Parzychowska Karolina 2003 MKS Pułtusk dysk Limit - 28
29. Wielosz Wiktoria 2002 UKS La Basket Warszawa dysk Limit - 29
30. Wielosz Wiktoria 2002 UKS La Basket Warszawa kula Limit - 30
31. Iracka Weronika 2002 LKS Mazowsze teresin 1000 Limit - 31
32. Sadolewski Alan 2002 MAL-MKLA Mława 300 Limit - 32
33. Grużewska Dominika 2002 OKS Skra Warszawa wzwyż Limit - 33
34. Masianis Małgorzata 2002 OKS Skra Warszawa tyczka Limit - 34
35. Perka Kamila 2002 OKS Skra Warszawa tyczka Limit - 35
36. Sobczyk Kamila 2002 OKS Skra Warszawa 100 Limit - 36
37. Kosiec Paweł 2002 RLMKS Orlęta Radom 100 Limit - 37

 

Czytany 295 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 wrzesień 2017 08:48