Zmarł Waldemar Wilczyński

Warszawsko- Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki ze smutkiem informuję, że dnia 12 sierpnia 2017 roku, zmarł w Warszawie Wilczyński Waldemar.

Wilczyński Waldemar urodził się w 2 września 1941 roku. Przygodę z Lekkoatletyką rozpoczął blisko 60 lat temu, był zawodnikiem specjalizującym się w biegach średnich, a przede wszystkim w biegu przeszkodowym. W 1993 roku ukończył kurs sędziowski i od tego momentu poświęcił się sędziowaniu zawodów lekkoatletycznych. W latach 2008-2012 pełnił funkcję Przewodniczącego Wojewódzkiego Kolegium Sędziów z województwa mazowieckiego. Waldemar Wilczyński specjalizował się w sędziowaniu konkurencji biegowych, między innymi posiadał licencję Startera. Przez blisko 25 lat sędziowania poświęcał się dla dobra Lekkoatletyki, pełniąc obowiązki sędziego na wielu rodzajach zawodów: Czwartki Lekkoatletyczne, biegi uliczne, biegi przełajowe.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu na Starych Powązkach w Warszawie. Początek uroczystości 21 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 12.00 w kościele św. Boremeusza.

Środowisko lekkoatletyczne składa kondolencje i łączy się w bólu z Rodziną.

Czytany 1208 razy Ostatnio zmieniany %AM, %18 %355 %2017 %09:%Sie