WMOZLA - Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2018

Pan Zbigniew Kostka zajmuje się w dziale technicznym sprawami dotyczącym zmian barw klubowych (ZBK) (regulamin zgłaszania, zwalniania i zmian przynależności klubowej przez zawodników PZLA) oraz podziałem punktów w PZLA.

Zbigniew Kostka

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 22 896 02 12


ZMIANA BARW KLUBOWYCH
* Wszystkie pytania odnośnie ZMIANY BARW KLUBOWYCH prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.w tytule e-mail dopisujemy zawsze ZBK
- Zaznaczam by przesyłać kompletna dokumentacje papierową do siedziby PZLA w celu szybszej realizacji wniosku. (Potwierdzone kopie całej korespondencji miedzy klubami, zawodnika/czki do klubów oraz końcowe pismo na jakich zasadach kluby doszły do porozumienia ZBK itd. zgodnie z regulaminem)

Koperta również powinna zostać opisana że zawiera dokumenty zmiany barw klubowych bądź skrótowo ZBK.

PODZIAŁ PUNKTÓW
* Wszystkie skany wniosków odnośnie PODZIAŁU PUNKTÓW proszę kierować na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  – w tytule e-mail dopisujemy PODZIAŁ PKT
- Przygotowałem specjalny formularz wniosku o podział pkt, by ułatwić Państwu procedurę podziału pkt (formularz będzie umieszczony na stronie http://www.pzla.pl/aktualnosci/10262-wniosek-o-podzial-punktow ), przypomnę również o pilnowaniu terminów dotyczących podziału.

Koperta również powinna zostać opisana że zawiera dokumenty dotyczące podziału punktów.

ww. adresy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) są przypisane również do Pana Zbigniewa.

Reasumując:
ZBK – pełna dokumentacja papierowa musi być przysłana do PZLA w celu realizacji wniosku zmiany barw klubowych.
Podział pkt – skan wniosku przysyłamy na stosowny adres e-mail.

W związku z ponowną reorganizacją biura proszę o kontakt czy żadne wnioski podziału nie zostały pominięte, nowe wnioski o podział proszę składać na oficjalnym formularzu, przypomnę że wniosek zawodniczy złożony w systemie jest ważny tylko 21 dni od daty jego złożenia.

Dział: Fakty WMOZLA
%PM, %07 %848 %2018 %21:%Cze

Festiwal sportu dla dzieci – Wannado

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłamy skan pisma Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji Pana Janusza Samela dotyczące wydarzenia pn. „Festiwal sportu dla dzieci – Wannado”, które odbędzie się 17 czerwca w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się klubów.

Informacje o całym projekcie znajdują się na stronie: https://www.wannadosports.com/pl/home

Informacje o edycji w Warszawie: https://www.wannadosports.com/pl/festival/wannadofestiwal_warszawa2018

Dział: Fakty WMOZLA