WMOZLA - Artykuły filtrowane wg daty: maj 2017

Polski Związek Lekkiej Atletyki informuje, że zespoły sztafetowe z województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego oraz zachodniopomorskiego mogą wystartować w eliminacjach do OOM podczas mistrzostw Polski LZS w Pile.

Mając na uwadze dublowanie się (w wymienionych wyżej województwach) terminów strefowych eliminacji do 23. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach rozstawnych klubom umożliwia się rywalizację podczas mistrzostw Polski LZS w Pile (3-4 czerwca).

W Pile, w sztafetach 4x100 oraz 4x400 metrów, mogą wystartować wyłącznie zadeklarowane kluby ze wskazanych czterech województw. Na zgłoszeniach chętnych (prosimy podać nazwę klub oraz konkurencję) czekamy do niedzieli 28 maja do 12:00 pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Deklaracja do PZLA nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem przez Internetowy System Licencji i Zgłoszeń – należy również zgłosić klub w systemie.  

Start w Pile wyklucza z udziału w eliminacjach regionalnych, ale nie neguje startu w ogólnopolskiej dogrywce 24 czerwca w Łodzi.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Dział: Fakty WMOZLA
%AM, %23 %372 %2017 %09:%Maj

ROCZNIK 2016

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród klubów, trenerów, zawodników w województwie.

Koszt jednego egzemplarza nie powinien przekroczyć 30zł (uzależniony jest od nakładu).

INFORMACJĘ O ILOŚCI EGZEMPLARZY, które będą chciały zamówić OKRĘGI oraz KLUBY proszę przesłać zwrotnie do 29 MAJA.

Jeżeli ROCZNIK 2016 spotka się z życzliwym przyjęciem w środowisku to w tej kadencji będzie regularnie wydawany na początku każdego kolejnego roku.

Liczymy na pomoc w rozpowszechnieniu tej informacji.

Dział: Fakty WMOZLA

Na noszącym od kilku dni imię Zygmunta Szelesta stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie triumf w konkurencji memoriałowej – poświęconej pamięci patrona stadionu i mityngu – odniósł Łukasz Grzeszczuk. Ozdobą zawodów był także najszybszy w tym roku na świecie bieg pań na dystansie 300 metrów.

Dział: Fakty WMOZLA
%PM, %11 %848 %2017 %21:%Maj

Startujemy na ORLE - 13-14.05.

W najbliższy weekend zapraszamy na stadion KS Orzeł Warszawa.

Już od godziny 10.00 (sobota) i 9.30 (niedziela) rozpoczynają się Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w wielobojach, a od godz. 15.00 mityng w ramach Światowego Dnia Lekkiej Atletyki.

Po szczegóły odsyłamy do kalendarza imprez >>>

Dział: Fakty WMOZLA
%PM, %04 %573 %2017 %14:%Maj

13-14.05. - Uwaga zmiana w programie

Z przyczyn technicznych nastąpi zmiana dnia rozgrywania konkursu rzutu młotem.

Młot K/M – 13.05 – stadion RKS Skra godzina 10:00

w załączeniu

Dział: Fakty WMOZLA

Tomaszowi Majewskiemu, dwukrotnemu mistrzowi olimpijskiemu, Prezesowi WMOZLA i Jego Bliskim wyrazy współczucia i wsparcia po śmierci Ojca z całego serca składa Zarząd Warszawsko-Mazowieckiego Związku Lekkiej Atletyki oraz całe środowisko lekkoatletyczne.

Ojciec Tomasza Majewskiego zmarł 30 kwietnia w wieku 79 lat. Dziś, tzn. 3 maja, w Szyszkach odbyły się uroczystości pogrzebowe. 

Dział: Fakty WMOZLA