PETARDA, czyli historie z młotem w tle

Szanowni Państwo,

31 październiku na rynku ukaże się książka poświęcona trzykrotnemu mistrzowi świata w rzucie młotem - Pawłowi Fajdkowi pt. "PETARDA, czyli historie z młotem w tle". To pierwsza od kilkunastu lat książka poświęcona lekkoatletom. Proponujemy Państwu zakup książek z autografem Pawła w obniżonej cenie!

Książka, którą napisał Paweł Fajdek, nie jest klasyczną autobiografią, a przede wszystkim zbiorem anegdot i niezwykłych historii z życia Pawła Fajdka. Mistrz świata, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców, jest wręcz kopalnią anegdot.

Jesteśmy przekonani, że książki Pawła Fajdka mogą być np. doskonałymi nagrodami dla Państwa zawodników, trenerów czy działaczy czy prezentem za zwycięstwo w organizaowanych przez Państwa zawodach.

Proponujemy Państwu zakup książek w znacznie obniżonej cenie w porównaniu do ceny okładkowej. Przy zakupie minimum 20 książek cena za jeden egzemplarz wynosi 30 zł brutto. Przy większych zamówieniach możliwe jest jeszcze jej obniżenie. W przypadku Waszego zainteresowania zakupem książek – wraz z autografem Pawła Fajdka – w obniżonej cenie 30 zł (cena okładkowa 39,99 zł) prosimy o kontakt

W załączeniu przesyłam opis książki oraz zdjęcie okładki. Recenzentami książki są Przemysław Babiarz, Marcin Gortat i Tomasz Majewski.

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani zakupem - proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Paweł Skraba

661-903-202

Czytany 645 razy